Belka
Poniedziałek, 26 Lutego 2024   imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Webinarium „Podkarpacka Akademia Startupów – finansowanie młodych innowacyjnych firm”

Data publikacji: 2022-02-16, Data modyfikacji: 2022-02-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Webinarium „Podkarpacka Akademia Startupów – finansowanie młodych innowacyjnych firm”
Przemyśl
23.02.2022, godz. 10:00 - 10:45

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Podkarpacka Akademia Startupów – finansowanie młodych innowacyjnych firm”.

Webinarium odbędzie się 23 lutego 2022 roku od 10:00 do 10.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres [email protected] i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 lutego 2022 roku do godz. 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (23 lutego 2022 roku).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do młodych przedsiębiorców oraz osób fizycznych mających innowacyjny, niebanalny pomysł na biznes. W trakcie spotkania dowiesz się m.in. czym jest startup, dlaczego innowacyjność jest jego kluczowym elementem, a kompetentny zespół zwiększy szanse na osiągnięcie sukcesu. Ponadto poznasz warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną podmioty oferujące wsparcie.

Program webinarium

Program webinarium:

 1. Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020:
  • Poddziałanie 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów,
  • Poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej,
 2. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020: 
  • Poddziałanie 3.1.1 Inwestycje w innowacyjne start-upy Starter,
  • Poddziałanie 3.1.2 Inwestycje grupowe Aniołów Biznesu w MŚP Biznest,
  • Poddziałanie 1.3.1 Wsparcie projektów badawczo-rozwojowych w fazie pre-seed przez fundusze typu proof of concept Bridge Alfa.

Organizator webinarium

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  
ul. Kościuszki 2, 37-700 Przemyśl 
tel.: 798 771 080, 798 771 524
e-mail [email protected]

, Źródło artykułu: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola