Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przemyśl Gł.-Radom-Warszawa Wsch. TLK 31110,,Połoniny" EP07-506 .6.05.2018

 
To mój drugi szlak kolejowy, nagrany w ostatni weekend 5/6/05.2018,czyli Przemyśl Główny Warszawa Wschodnia.Trasa dość unikatowa ,borzez Stalową Wolą ,Sandomierz,Ostrowiec Świętokrzyski i Radom. Tym samym zaliczyłem linie kolejowe, na których znalezienie się z kamerą, graniczy z cudem, czyli linie 68,74,78,25 i 8.Jestem bardzo zadowolony z nagrania tej trasy gdyż jest piękna Jedynym problemem przy nagrywaniu, byli moi współpasażerowie. Byli to rowerzyści, którzy rowerami całą Ukrainę zjechali i wracali do domu, akurat tym samym pociągiem co ja. Dość, że zachowanie panów wiele do życzenia pozostawiało, to jeszcze swoimi bagażami i rowerami, cały tył wagonu zawalili. Odnośnie tego szlaku, nie wykluczam nagrania go także w przeciwną stronę. Zapraszam do oglądania! This is the second railway route that I recorded last weekend 5/06/2018.The route is quite unique because of Stalowa Wola,Sandomierz,Ostrowiec Świętokrzyski and Radom.Again,I saw the railway lines on which the camera is bordered with a miracle,lines 68,74,78,25 and 8.I am very happy with the recording of this tour because it is beatiful.The only problem with my recordings were my fellow passengers.They were creators who rode the wole Ukraine on their bikes and come back home, just by the same train as me.Just that the men's behawior left much to be desired ,it was still their luggage and bikes ,all the back wagon collapsed.On this trail ,I do not exclude recording it and the opposite side.I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-05-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola