Belka
Poniedziałek, 26 Lutego 2024   imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Spotkanie informacyjne „DOTACJE na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla i gminy Żurawica”

Data publikacji: 2022-05-23, Data modyfikacji: 2022-05-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie informacyjne „DOTACJE na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla i gminy Żurawica”
Przemyśl, ulica Kościuszki 2
31.05.2022, godz. 10:00 - 12:00

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na spotkanie informacyjne „DOTACJE na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla i gminy Żurawica”. Wsparcie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości. 

Spotkanie odbędzie się 31 maja 2022 r., od 10:00 do 12:00, przy ul. Kościuszki 2 w Przemyślu (parter).

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko oraz tytuł spotkania) na adres [email protected] i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora lub telefonicznie pod numer 798 771 080 lub 798 771 524.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. 

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do osób powyżej 30 roku życia, zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla i gminy Żurawica i chcących rozpocząć działalność gospodarczą w województwie podkarpackim. 

Program spotkania

 1. Powitanie uczestników i przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
 2. Przedstawienie celu projektu „Własna firma - program wsparcia lokalnej przedsiębiorczości”.
 3. Omówienie grupy docelowej i kryteriów kwalifikowalności do projektu.
 4. Przedstawienie oferowanych form wsparcia.
 5. Przedstawianie etapów rekrutacji, udziału i rozliczenia w projekcie.

Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań.

W spotkaniu weźmie udział Pani Beata Chudzik – Koordynator projektu „Własna firma - program wsparcia lokalnej przedsiębiorczości” realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., która przedstawi szczegóły dotyczące udziału w projekcie. 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  
ul. Kościuszki 2, 37-700 Przemyśl 
tel.: 798 771 080, 798 771 524
e-mail [email protected]

, Źródło artykułu: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola