Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kaczor BRS POPALONE STYKI - UWAŻAJ / P56 LABEL Ref. Siwupe

 
PIĄTY TELEDYSK Z PŁYTY KACZOR BRS POPALONE STYKI. Kolejna solowa płyta TRAPanacja czaszki do której muzykę tworzy CZAHA i projekt Jeden Krok do piekła już puka do waszych drzwi, więc je otwórzcie ale ze sprzętem bo będzie gruby wjazd Elo powodzenia POPALONE STYKI BBBBBRRRAAAA W teledyskach występują aktorzy i profesjonaliści !!! Prosimy nie powtarzać czynności wykonywanych w teledyskach ze względu na zdrowie własne i ludzi w otoczeniu !!! KACZOR BRS FACEBOOK : facebook.com/kaczorrBrS/?fref=ts Studio " P56 Label " : facebook.com/P56.LABEL/?fref=ts EKP : facebook.com/EKP56.MS/?ref=ts&fref=ts MIEJSKI SORT : facebook.com/MIEJSKISORTWWACOW/?fref=ts Patronat : WWW.RAP-NEWS.EU RAP NEWS FACEBOOK : facebook.com/rapnewspl/?fref=ts WWW.HIP-HOP.PL WWW.RAPDUMA.PL WWW.STREETAUTONOMY.COM STREET AUTONOMY FACEBOOK: facebook.com/STREETAUTONOMY/?fref=ts WWW.EPATRIOT.PL EPATRIOT FACEBOOK : facebook.com/Patriot-1492404401035892/ FIGHTERSHOP : facebook.com/Fightershop-... WWW.PIROPOLSKA.PL PIRO POLSKA FACEBOOK : facebook.com/piropolskapl/?fref=ts Ataman Shop : facebook.com/Ataman.Shop.... Zdany Tylko Na Siebie : facebook.com/ZdanyTylkoNaSiebie/?fref=ts Jotpeshope : facebook.com/jotpeshopofficiall/?fref=ts FURIA : facebook.com/sklepfuria/?... SPONTANSHOP : facebook.com/spontanshop/ Doping Polskich Kibiców : facebook.com/dpk2012/?fref=ts KAMERA : New Film Factory : facebook.com/NewFilmFactory/?fref=ts ----------------------------------------------------- sUBSKRYBUJ youtube.com/channel/UCOBsyQ5_vZppocibW8cviUg POPALONE STYKI - CHORE CZASZKI youtube.com/watch?v=3cVIINJlcRo POPALONE STYKI - NIE PRZEWIDZISZ youtube.com/watch?v=-9iNEfBp6iI POPALONE STYKI, MIEJSKI SORT, FIRMA youtube.com/watch?v=cHsrRsBpP9Y POPALONE STYKI - PRZEMYŚL youtube.com/watch?v=OCOswOLi3o4

 


Kaczor BRS POPALONE STYKI
 
Data pliku video: 2017-06-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola