Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KACZOR BRS POPALONE STYKI - Nie przewidzisz / P56 Label

 
SIEMA SIEMA EKIPA. WRZUCAM WAM DRUGI TELEDYSK PROMUJĄCY MOJĄ CHORĄ PSYCHICZNIE, SOLOWĄ PŁYTĘ POPALONE STYKI. UBRANIA MOŻECIE ZAMAWIAĆ PRZEZ FACEBOOK KACZOR BRS. EKIPA POPALONE STYKI ŻYCZY MIŁEGO OGLĄDANIA I DO ZOBACZENIA GDZIEŚ NA REJONACH !!! W teledyskach występują aktorzy i profesjonaliści !!! Prosimy nie powtarzać czynności wykonywanych w teledyskach ze względu na zdrowie własne i ludzi w otoczeniu !!! KACZOR BRS FACEBOOK : facebook.com/kaczorrBrS/?fref=ts P56 LABEL FACEBOOK : KAMERA New Film Factory : facebook.com/NewFilmFactory/?fref=ts facebook.com/P56.LABEL/?fref=ts DUDEK P56 FACEBOOK : facebook.com/DudekP56/?fref=ts KŁYZA MIEJSKI SORT FACEBOOK : facebook.com/KlyzaMiejskiSort/?fref=ts MIEJSKI SORT FACEBOOK : facebook.com/MIEJSKISORTWWACOW/?fref=ts

 


Kaczor BRS POPALONE STYKI
 
Data pliku video: 2017-03-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola