Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GANG P.P / SMO i Kaczor BRS/ Popalone Styki -Pewni przestępcy Prod.DNA

 
YO YO odcinek pierwszy pt. Pewnie Przestępcy. Czyli GANG. P.P, SMO i Kaczor BRS Popalone Styki. Prezentujemy wam pierwszy singiel promujący płytę GANGU P.P a za razem zapowiadamy powrót rapu ulicznego na polskie podwórka. GANG P.P czyli: Uliczna poezja rymowana i chora głowa połączona z nowym brzmieniem i pomysłami Kaczora to miks mefed#onu z ruską wódką i kwasami. Drugi teledysk GANGU P.P wychodzi w czerwcu br. Gościnnie na mega dojebanym, szalonym numerze udzielił się przyjaciel naszej rodziny Fazi NAS. UDOSTĘPNIAJCIE GDZIE SIĘ DA TEN TELEDYSK I BĄDŹCIE CZUJNI BO NOWOŚCI W KAŻDYM MIESIĄCU. BBBBBBRRRRRRRRAA SocialMedia: GANG P.P FACEBOOK: facebook.com/Gang-Przemyskiej-Patologii-379417599128741/ KACZOR BRS FACEBOOK: facebook.com/kaczorrBrS/ KACZOR BRS INSTAGRAM : instagram.com/kaczor_brs_... P56 LABEL Fanpage : facebook.com/P56.LABEL/ ILLegal Fanpage: facebook.com/illegalstreetbrand/?ref=br_rs Dixon37 Fanpage: facebook.com/Dix37/ STREET AUTONOMY WEAR FACEBOOK : facebook.com/STREETAUTONOMY/ STREET AUTONOMY WEAR ( www ) : streetautonomy.com/ PRIMA SORT FACEBOOK : facebook.com/PrimaSortBrand/ For3Dom FACEBOOK : facebook.com/for3dom/ For3Dom ( www ) : forfreedombrand.com/ CHARAKTERNI FACEBOOK : facebook.com/steprecords/ CHARAKTERNI ( WWW ) : charakterni.pl/ NEW FILM FACTORY FACEBOOK : facebook.com/NewFilmFactory/

 


Kaczor BRS POPALONE STYKI
 
Data pliku video: 2018-05-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola