Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DK28: Sanok - Przemyśl (3x)

 
DK28 od Sanoka do Przemyśla w kierunku na Львів (Lwów). Muzyka: 1. The Kyoto Connection - „The Calm Before The Storm” od FMA, CC-BY-SA 3.0 2. Derek Clegg - „The Mountains Will Collide” od FMA, CC-BY-NC-SA 4.0 3. Josh Woodward - „Too Many Valleys (Instrumental Version)” od FMA, CC-BY 4.0 4. Audionautix - „Lazy Day” od YTAL, CC-BY 4.0 5. Audionautix - „Nice And Easy” od YTAL, CC-BY 4.0 6. Podington Bear - „Turn It Up”, od FMA, CC-BY-NC 3.0 7. James Beaudreau - „At the Foothills”, od FMA, CC-BY-NC-SA 3.0 US 8. Jupiter Makes Me Scream - „Sunshine Radio”, od FMA, CC BY-NC-SA 3.0 9. The 126ers - „End of Summer”

 


DSzumaher
 
Data pliku video: 2018-01-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola