Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warszawa Cen.-Tomaszów Maz.-Przemyśl Gł. TLK 53104 ,,Małopolska". EP09-004. 5.05.2018

 
Cóż, ponad siedem godzin kręcenia ,dało mi taki właśnie materiał. Sobota 5.05.2018 i szlak Warszawa Centralna -Przemyśl Główny.Szlak ten jest dosyć nietypowy ,bo znalazłem się z tam ,gdzie wcale nie łatwo było się znaleźć. Mam na myśli linie numer 25-odcinek Wykno-Tomaszów Maz.oraz linie numer 22 od Tomaszowa do linii ,,CMK". Dalej pociąg pojechał przede wszystkim przez Kraków. Tak czy inaczej ,zapraszam do oglądania! Well,over seven hours of filming, it gave me such a material. Saturday 5/05/2018 and the Warszawa Centralna-Przemyśl Główny railway route.This is trail is quite unusual, because i found myself with a camera where it was not easy to find.I mean the railway line numer 25-episode Wykno-Tomaszów Maz. and the railway line numer 22 from Tomaszów to the entry to the line number 4 ,,CMK".Then the train went mainly trough Krakow.Anyway,I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-05-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola