Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polska czy Polin...???... Miasto Przemyśl - 05.06.2018 rok

 
PUBLICZNE ŚLEDZTWO... NIE USUWAĆ...!!!... Hejka Kochani... na wstępie od razu przepraszam, że źle przeczytałam... niestety tak miałam od zawsze, że podczas czytania przekręcałam słowa... dlatego nie lubię czytać... ach... wolę rozmawiać... wolę uważnie słuchać... ale i podczas słuchania, jeśli jest ogrom informacji, to też coś nam może umknąć uwadze... i jeszcze co do tego, że się pomyliłam w przeczytaniu, to chyba raczej dobrze, że się pomyliłam, ponieważ gdybym dobrze przeczytała, to raczej nie poprowadziłabym rozmowy w takim kierunku w jakim poprowadziłam... tutaj pan powiedział, że miasto gdyby wydało chociaż złotówkę na wieś, to... więc teraz wieś będzie podliczało miasto ile zdrowego jedzenia wzięli/skonfiskowali od rolników...???... ile wieś musi płacić podatków dla miasta, aby miasto się tak zwanie rozwijało...???... Pozdrawiam Tarantulla Ewa Lipka... Ps. 1. link do strony internetowej "KONTAKT Robert Gawlik - Pełnomocnik Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych" przemysl.pl/5564/kontakt.html Ps. 2. link do mojej publikacji/udostępnienia tego nagrania na moim profilu Facebook facebook.com/eva.lipka.krasuska.771/posts/2138867503056915

 


Ewa Lipka
 
Data pliku video: 2018-06-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  przemyśl

  Przemyśl – to miasto na prawach powiatu położone jest w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim. Miasto nad Sanem zostało założone około X w.

  W związku z tym spodziewać się można tu wielu zabytków i tak jest w rzeczywistości. Trzeba uświadomić sobie, że w Przemyślu jest ich najwięcej w całym województwie, a i w skali Polski miasto plasuje się wysoko pod względem liczby zabytkowych obiektów. Turyści mogą zwiedzać Zamek Kazimierzowski, Pałac Lubomirskich czy dworek Stanisława Orzechowskiego. Z obiektów sakralnych wymienić należy liczne kościoły, klasztory i świątynie innych religii – cerkwie i synagogi. Nawet miłośnicy militariów znajdą tu coś dla siebie. Fragmenty murów obronnych miasta? Forty Twierdzy Przemyśl? A może bunkry Linii Mołotowa? Najlepiej zobaczyć wszystko. Najstarsze zabytki to te w stylu preromańskim i romańskim. Datuje się je na IX i X w. Do miasta można dostać się drogą krajową nr 28 lub 77, a także wojewódzką 884 i 885.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola